Sprzedaż pomidorów

SPRZEDAŻ POMIDORÓW

Pomidor malinowy sprzedaż - pomidory na gałązce w szklarni; sprzedaż pomidorów

Jako wieloletni producent pomidorów wiemy, co najbardziej smakuje naszym Klientom. Dlatego oferujemy sprzedaż pomidorów najwyższej jakości, za którą idzie słodki smak, soczysty miąższ z cienką, ale mocną skórką i brak zanieczyszczeń metalami ciężkimi czy pestycydami. Dzięki szczególnej dbałości o uprawy możemy zaoferować sprzedaż pomidorów smacznych i zdrowych. O tym, jakich starań dokładamy do uzyskania najwyższej jakości naszych owoców i warzyw przeczytasz tutaj

Gospodarstwo Ryczywół specjalizuje się przede wszystkim w uprawach odmian pomidorów malinowych

Zastosowanie pomidora w kuchni

Pomidor jest ulubionym warzywem Polaków, a już szczególnie uwielbiamy odmiany pomidorów malinowych. Kochamy go za smak i różnorodne zastosowanie w kuchni. Pomidory używamy do sałatek czy kanapek, jako składnik sosów lub dodatek do dania głównego, a nawet traktujemy jako zdrową przekąskę między posiłkami. Zastosowań pomidora w kuchni jest mnóstwo, a z niektórymi z nich możesz zapoznać się na naszym blogu

Właściwości zdrowotne pomidorów

Pomidor, dzięki dużej zawartości potasu, chroni serce przed chorobami, łagodzi stres i reguluje napięcie mięśniowe. Ma również właściwości antyoksydacyjne. To znaczy, że neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry i nowotwory. W dodatku zawiera witaminę C wzmacniająca odporność organizmu. Prawdą jest również, że bardzo zdrowe są pomidory poddane obróbce cieplnej - wysoka temperatura uwalnia likopen, jeden z przeciwutleniaczy, związek mający działanie antynowotworowe.

Pomidory na sprzedaż, czyli nasza oferta

  • Pomidor malinowy - To najbardziej ceniona na rynku grupa odmian pomidora. Pomimo bladego koloru, pomidor malinowy charakteryzuje się niezwykłą słodyczą i pożywnym miękkim miąższem oraz cienką skórką.
  • Pomidor cherry - To jedna z najpopularniejszych odmian pomidorów koktajlowych. Jest tak słodki, że można podjadać go bez żadnych dodatków. Znakomicie nadaje się również do dań głównych i pięknie prezentuje się na talerzu.
  • Pomidor gronowy - Klasyczna odmiana pomidora znana i dostępna w każdym sklepie. Pomidor gronowy ma okrągły regularny kształt i mocno zaczerwienioną skórę. My prowadzimy sprzedaż pomidorów gronowych wyłącznie dojrzałych i słodkich.   
  • Pomidor śliwkowy - Te odmiany mają charakterystyczny owalny kształt. Prowadzimy sprzedaż pomidorów śliwkowych w kolorze żółtym i czerwonym. Pomidory są twarde, mają połyskującą skórkę i bardzo słodki smak.
  • Pomidory Tiger i Sacher - Te dwie odmiany charakteryzują się ciemnym kolorem z zielonymi pasami. Są twarde i bez obaw można je długo przechowywać. Dzięki nietypowemu wyglądowi stanowią piękną ozdobę dań. Obydwie odmiany pomidora mają podwyższoną zawartość likopenu, związku mającemu udowodnione działanie antynowotworowe.

 

Dystrybucja i sprzedaż pomidorów

Gospodarstwo Ryczywół prowadzi sprzedaż pomidorów w naszych sklepach stacjonarnych, których adresy znajdziesz tutaj. Nasze produkty znajdują się zarówno na półkach sieci handlowych, jak i kooperatyw spożywczych. Staramy się poszerzać naszą grupę odbiorców hurtowych tak, aby każda osoba zainteresowana zdrowym żywieniem mogła korzystać z pomidorów Gospodarstwa Ryczywół.

Jeśli interesuje Cię hurtowy zakup naszych pomidorów poznaj nasze warunki współpracy lub od razu przejdź do zakładki kontakt.

Prowadzisz sklep, hotel lub restauracje? Interesują Cię ilości półhurtowe? Dowiedz się, co możemy Ci zaoferować.

Wolisz kupić pomidory malinowe czy inne nasze produkty bezpośrednio od nas? Chętnie wyślemy Ci je pod Twój adres. Przeczytaj informacje dla klientów detalicznych lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Sprzedaż pomidorów - gramatura opakowań pomidorów

Prowadzimy sprzedaż pomidorów w kartonach po 6 kg

Dostępność pomidorów w sprzedaży

Sprzedaż pomidorów malinowych Gospodarstwo Ryczywół prowadzi od 15 kwietnia do listopada, pomidory cherry czerwone, żółte, malinowe, zebra czerwono-zielona, pomarańczowe i czekoladowe o różnych kształtach i wielkościach - od czerwca do końca listopada.

Pomidory sprzedaż - cena

Ze względu na specyfikę branży ceny naszych pomidorów zmieniają się niemalże każdego dnia! Skontaktuj się z nami, by poznać aktualne ceny pomidorów.

sprzedaż pomidorów malinowych - zebrane pomidory w koszyku
Pomidory rosnące na krzewach - sprzedaż pomidorów
sprzedaż pomidorów malinowych - dojrzewające pomidory na gałęzi
Pomidor malinowy hurt - sprzedaż pomidorów
Sprzedaż pomidorów malinowy
Trzmiel w szklarni - sprzedaż pomidorów malinowych hurt