Sprzedaż ogórków gruntowych

SPRZEDAŻ OGÓRKÓW GRUNTOWYCH

warzywa sprzedaż ogórków gruntowych

Ogórek często gości na polskich stołach nie tylko w postaci surowej, ale również przetworzonej. Gospodarstwo Ryczywół oferuje sprzedaż ogórków gruntowych idealnych do kiszenia i marynowania.

Przetwory z ogórków gruntowych i ich właściwości zdrowotne

Naszym tradycyjnym przysmakiem są ogórki kiszone, które dzięki zawartości kwasu mlekowego mają właściwości probiotyczne, a także doskonale leczą kaca. Uwielbiamy również ogórki konserwowe, czyli marynowane w occie. Choć nie są aż tak zdrowe, jak ogórki kiszone, to równie dobrze smakują i mają szerokie zastosowanie w kuchni. Dzięki słodkiemu posmakowi doskonale pasują do sałatek i mięs.

Charakterystyka naszych ogórków gruntowych

Ze względu na chrupkość i soczystość nasze ogórki gruntowe doskonale nadają się na przetwory. Nasze ogórki gruntowe osiągają wymiary 8-10 cm i mają ciemnozielony kolor, smakują delikatnie i pozbawione są goryczy. W dodatku nie wywołują uczuleń, gdyż nie mają kontaktu z pestycydami.

Sprzedaż ogórków gruntowych i ich dystrybucja

Gospodarstwo Ryczywół prowadzi sprzedaż ogórków gruntowych wśród Klientów hurtowych. Współpracujemy ze sklepami sieciowymi i hurtowniami, a także firmami wysyłającymi warzywa na eksport. Przeczytaj o naszej współpracy z klientami hurtowymi.

Chętnie nawiązujemy współpracę również z małymi sklepami. Jesteśmy otwarci na przyjmowanie zamówień od kooperatyw spożywczych. Gospodarstwo Ryczywół samo należy do lokalnych producentów warzyw i owoców, dlatego ochoczo uczestniczymy i wspieramy tego typu inicjatywach. Dowiedz się więcej na ten temat.

Zachęcamy do zakupów ogórków gruntowych także przetwórców - nasz produkt doskonale nadaje się do kiszenia.

Każdy Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego jeśli masz ochotę zamówić u nas ogórki gruntowe, chętnie wyślemy Ci je na Twój adres domowy! Więcej na temat sprzedaży detalicznej przeczytasz tutaj.

Sprzedaż ogórków gruntowych - gramatura opakowań

Prowadzimy sprzedaż ogórków gruntowych w workach mieszczących po 5 kg

Dostępność ogórków gruntowych w sprzedaży

Gospodarstwo Ryczywół prowadzi sprzedaż ogórków gruntowych w okresie od połowy kwietnia do listopada.

Ogórek gruntowy sprzedaż - cena

Ze względu na specyfikę branży ceny naszych ogórków gruntowych zmieniają się niemalże każdego dnia! Skontaktuj się z nami, by poznać aktualne ceny ogórków.