Warzywa

WARZYWA SPRZEDAŻ

Warzywa sprzedaż których oferujemy w Gospodarstwie Ryczywół, charakteryzują się najwyższą jakością i perfekcyjnym smakiem. Jako doświadczony producent warzyw możemy stwierdzić, że doskonale znamy preferencje naszych Klientów. Przez te lata udało nam się wypracować doskonałe produkty. Dowiedz się więcej o tym, jakie oferujemy warzywa na sprzedaż.

Warzywa sprzedaż

SPRZEDAŻ POMIDORÓW

Prowadzimy sprzedaż licznych odmian pomidorów, ale specjalizujemy się w produkcji pomidora malinowego.

Dowiedz się więcej o pomidorach

Pomidor - Kontakt Ryczywół producent pomidorów

SPRZEDAŻ OGÓRKÓW

Oferujemy na sprzedaż ogórki gruntowe stosowane do przetworów na zimę. Słyną z chrupkości i soczystości.

Przeczytaj o naszych ogórkach

warzywa sprzedaż ogórków gruntowych

Producent warzyw Gospodarstwo Ryczywół

Możemy bez wahania stwierdzić nieskromnie, że na produkcji warzyw, a w szczególności pomidora malinowego znamy się jak mało kto w Polsce. Przez długi czas pomidor sprzedaż którego była naszym głównym zajęciem, stanowił nasz sztandarowy produkt. Dzięki znajomości branży i dogłębnemu zaznajomieniu się z gustami konsumentów, postawiliśmy przede wszystkim na produkcję pomidora malinowego. Niemniej jednak zajmujemy się sprzedażą pomidorów należących również do innych odmian m.in. cherry czy śliwkowego. Od lat prowadzimy także produkcję i sprzedaż ogórka gruntowego

Warzywa sprzedaż - nasi Klienci

Klientami Gospodarstwa Ryczywół są zarówno międzynarodowe sieci handlowe, jak i odpowiedzialni rodzice. Warzywa sprzedaż których prowadzimy, produkujemy, kierując się chęcią dotarcia do każdego domu. Dlatego istnieje możliwość zamówienia naszych warzyw, jak i również owoców, na Twój domowy adres.

Gospodarstwo Ryczywół sprzedaje warzywa zarówno w kraju, jak i za granicą. Polska słynie ze smacznego i zdrowego jedzenia, dlatego mieszkańcy Europy bardzo chętnie sięgają po nasze produkty - przekonać się o tym możesz, odwiedzając inne państwa. Polskie pochodzenie stanowi swoisty certyfikat jakości!

Nasza sprzedaż warzyw a przetwórstwo

Nasze pomidory malinowe czy ogórki gruntowe reprezentują najwyższą jakość, więc sprzedajemy je do bezpośredniej konsumpcji. Nie oznacza to jednak, że Gospodarstwo Ryczywół nie prowadzi sprzedaży warzyw wśród przetwórców, którym zależy na doskonałym produkcie. Sami przyrządzamy z naszych pomidorów domowe ketchupy i sosy, a ogórki gruntowe kisimy, stąd wiemy, że idealnie nadają się do przetworów.

Wszystkich Klientów hurtowych i półhurtowych zainteresowanych sprzedażą naszych warzyw oraz Klientów detalicznych szukających świeżych warzyw prosto od rolnika zapraszamy do kontaktu.