Sprzedaż półhurtowa owoców i warzyw

GOSPODARSTWO RYCZYWÓŁ

SPRZEDAŻ PÓŁHURTOWA OWOCÓW I WARZYW

Stoliki i krzesła w restauracji - sprzedaż półhurtowa owoców i warzyw

Nasza sprzedaż półhurtowa owoców i warzyw kierowana jest przede wszystkim do działających na terenie całego kraju kooperatyw spożywczych. Jednakże z ofertą zwracamy się również do właścicieli niewielkich sklepów, restauracji czy hoteli. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej!

Sprzedaż półhurtowa owoców i warzyw - współpraca z kooperatywami spożywczymi

Gospodarstwo Ryczywół współpracuje z kilkoma kooperatywami spożywczymi w Polsce, bardzo wysoko cenimy tę formę sprzedaży. Dzięki temu mamy skróconą drogę dotarcia do Klientów końcowych, a handel prowadzony jest ze wzajemnym poszanowaniem stron transakcji. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do takiej formy współpracy i mamy zamiar w dalszym ciągu rozwijać sprzedaż półhurtową owoców i warzyw właśnie w tym kierunku.

Współpraca z restauracjami i hotelami

Nasze Gospodarstwo Ryczywół wystąpiło w jednym z odcinku Kuchennych Rewolucji. Słynna restauratorka Magda Gessler pochwaliła nasz doskonały smak i zaleciła właścicielom restauracji korzystanie z dobrodziejstw lokalnego rynku. W ten sposób rozpoczęliśmy współpracę z jedną z restauracji w Kozienicach. Jeśli chcesz dołączyć do grona restauracji korzystających z półproduktów najwyższej jakości, zapraszamy do zapoznania się z zasadami sprzedaży półhurtowej owoców i warzyw. Zachęcamy do kontaktu również właścicieli hoteli i SPA. Owoce Gospodarstwa Ryczywół doskonale sprawdzają się nie tylko w kuchni, ale również jako kosmetyki organiczne. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszym blogu.

Logistyka związana ze sprzedażą półhurtową owoców i warzyw

Zamówieniem półhurtowym nazywamy zakup od 5 kartonów do połowy palety owoców i/lub warzyw. Gospodarstwo Ryczywół realizuje stałe zamówienia naszych kontrahentów. Pomagamy rozwiązać kwestie logistyczne i jesteśmy otwarci na sugestie dotyczące opakowań i etykietowania towaru.

Zależy nam na dotarciu do Klientów świadomych, zwracających uwagę na to, co jedzą oraz skąd żywność pochodzi, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy z Gospodarstwem Ryczywół kooperatywy spożywcze.

Ofertę kierujemy do:

  • małych sklepów spożywczych
  • sklepów warzywnych
  • kooperatyw spożywczych
  • restauracji
  • hoteli
  • cukierni

Nasze opakowania

opakowanie jednostkowe maliny: 125 g, 200 g, 250 g

opakowanie zbiorcze maliny: karton 2 kg

opakowanie jednostkowe truskawki: 250 g, 500 g, pod koniec sezonu również łubianki

opakowanie zbiorcze truskawki: 5 kg

opakowanie jednostkowe jeżyny: 125 g, 200 g, 250 g

opakowanie zbiorcze jeżyny: karton 2 kg

karton 6 kg

worek 5 kg

 

Zapraszamy do kontaktu z Gospodarstwem Ryczywół!