Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw

GOSPODARSTWO RYCZYWÓŁ

SPRZEDAŻ HURTOWA OWOCÓW I WARZYW

Sprzedaż pomidor - sprzedaż hurtowa owoców i warzyw

Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw oferowana przez Gospodarstwo Ryczywół to usługa, do której podchodzimy z pełną odpowiedzialnością i rzetelnością w dotrzymywaniu terminów i precyzyjnym doborze specjalnie wyselekcjonowanych produktów. 

Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw - Współpraca ze sklepami sieciowymi

Prowadzimy sprzedaż hurtową owoców i warzyw, a naszymi Klientami są znane sieci o międzynarodowym zasięgu. Przyjmujemy duże zamówienia hurtowe od sklepów sieciowych. Gospodarstwo Ryczywół jest w stanie zapewnić ciągłość załadunków zgodnie z harmonogramem każdej sieci. W szczycie sezonu ładujemy nawet do 5 ton owoców miękkich, możemy także przygotować załadunek całosamochodowy warzyw.

Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw - Współpraca z hurtowniami 

Gospodarstwo Ryczywół jako działający od wielu lat na rynku producent owoców i warzyw współpracuje również z licznymi hurtowniami na terenie całego kraju. Jesteśmy w stanie ładować hurtowe ilości produktów dowożone własnymi samochodami lub ładowane na terenie naszego gospodarstwa. 

Logistyka 

Załadunki odbywają się na terenie naszego Gospodarstwa Ryczywół, ale współpracujemy również z firmą transportową dostarczającą nasze owoce i warzywa do centrów logistycznych w Broniszach, skąd towar odbierają nasi Klienci. Kwestie logistyczne pozostawiamy do ustalenia z każdym Klientem indywidualnie. 

Opakowania warzyw i owoców przeznaczonych do sprzedaży hurtowej

Gospodarstwo Ryczywół oferuje towar w opakowaniach z naszym własnym logo lub no name. Na życzenie Klienta możemy nakleić jego własne etykiety. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy.

Sprzedaż hurtową owoców oferujemy w następujących opakowaniach:

opakowanie jednostkowe malin: 125 g, 200 g, 250 g

opakowanie zbiorcze malin: karton 2 kg

opakowanie jednostkowe truskawek: 250 g, 500 g, pod koniec sezonu również łubianki

opakowanie zbiorcze truskawek: karton 5 kg

opakowanie jednostkowe jeżyn: 125 g, 200 g, 250 g

opakowanie zbiorcze jeżyn: karton 2 kg

Sprzedaż hurtową warzyw oferujemy w następujących opakowaniach:

karton o wadze 6 kg

worek foliowy o wadze 5 kg

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty sprzedaży hurtowej owoców i warzyw wszystkich Klientów sieciowych oraz hurtowników. Zapraszamy do kontaktu!