Zamów do domu owoce i warzywa od rolnika

OWOCE I WARZYWA OD ROLNIKA

ZAMÓW DO DOMU

Owsianka z truskawkami, jeżynami bananami i goja - owoce i warzywa od rolnika

Chcesz zamówić owoce i warzywa od rolnika? Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, prowadzimy również sprzedaż detaliczną owoców i warzyw.

Zależy Ci na świeżych produktach w rozsądnych cenach, z pominięciem pośredników i ich marż? Wesprzyj sprzedaż bezpośrednią! Ty wydasz mniej i będziesz mieć pewność, że zakupione owoce i warzywa pochodzą ze sprawdzonego źródła, a my otrzymamy uczciwe wynagrodzenie naszej pracy! Zachęć przyjaciół i rodzinę - kupujcie razem owoce i warzywa od rolnika!

Owoce i warzywa od rolnika - opakowanie

Zamawiane owoce i warzywa od rolnika pakujemy do styropianowych pudeł z wkładami chłodzącymi, a w wolną przestrzeń wsypujemy biodegradowalny i całkowicie bezpieczny dla zdrowia wypełniacz paczek ze skrobi spożywczej. Dzięki temu Twoja paczka jest dobrze zabezpieczona i mamy pewność, że nasze owoce i warzywa dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

Owoce i warzywa od rolnika - koszty zamówienia

Zamawiasz u nas dużo? Zamawiasz często? Koszt opakowania bierzemy na siebie!

Jesteś tu pierwszy raz? Koszt opakowania i przesyłki owoców i warzyw od rolnika ponosisz Ty, jednak w przypadku stałych zamówień, kurier może odebrać nasze styropianowe pudełko przy okazji dostarczenia kolejnej paczki. W takim przypadku oczywiście nie obciążymy Cię kosztem opakowania. Zachęcamy zatem do częstych zakupów owoców i warzyw od rolnika oraz do zwrotów naszych pudełek! 🙂

Jakie ilości możesz zamówić od rolnika?

Jesteśmy w stanie przygotować i wysłać Ci dowolne ilości owoców i warzyw od rolnika, jednakże, ze względu na koszt przesyłki, bardziej opłaca Ci się zamówić większe ilości, a nadmiarem podzielić się z najbliższymi!

Namów rodzinę, przyjaciół i sąsiadów do wspólnych zakupów owoców i warzyw od rolnika! Im więcej zamówicie, tym mniej zapłacicie! 🙂

Sklepy stacjonarne

Jeśli jednak straszne Ci dodatkowe koszty, odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych. Ich adresy znajdziesz tutaj. Nasze owoce i warzywa kupisz również w niektórych kooperatywach spożywczych. Szczegóły ujawnimy wkrótce.

Ceny owoców i warzyw od rolnika

Ceny owoców i warzyw od rolnika zmieniają się niemalże każdego dnia, dlatego jeśli chcesz poznać aktualną ofertę, skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mailową.

Jak zamawiać owoce i warzywa od rolnika?

To proste! Wystarczy, że wyślesz nam na maila swój adres oraz treść zamówienia. W odpowiedzi wyślemy Ci kwotę wraz z ceną dostawy oraz nasz numer konta.