Sprzedaż

GOSPODARSTWO RYCZYWÓŁ

SPRZEDAŻ OWOCÓW I WARZYW

Jeżyna sprzedaż - sprzedaż owoców i warzyw

SPRZEDAŻ HURTOWA OWOCÓW I WARZYW

Nasze produkty trafiają do polskich sklepów i sieci handlowych. Chcesz, żeby znalazły się również na Twoich półkach?

Dowiedz się więcej o naszej sprzedaży hurtowej.

SPRZEDAŻ PÓŁHURTOWA OWOCÓW I WARZYW

Współpracujemy z restauracjami, cukierniami, a nawet hotelami i SPA. Dołącz do naszych odbiorców.

Poznaj nasze warunki sprzedaży półhurtowej.

OWOCE I WARZYWA OD ROLNIKA

Nasze produkty znajdziesz w sklepach, ale możesz też zamówić owoce i warzywa od rolnika bezpośrednio do swojego domu. Jak to zrobić?

Szczegóły o sprzedaży detalicznej, czyli owoce i warzywa od rolnika

Sprzedaż owoców i warzyw w marketach

Gospodarstwo Ryczywół stara się wychodzić na przeciw Waszym oczekiwaniom, dlatego wciąż poszerzamy kręgi naszej dostępności. Prowadzimy sprzedaż owoców i warzyw w wielkich międzynarodowych sieciach handlowych. A już wkrótce rozpoznasz nasze produkty na półkach w supermarkecie po etykiecie! Nie będziesz skazany/-a na nieznaną jakość, nie będziesz kupować po omacku lub ufając ładnemu wyglądowi owoców. Jak wiesz, czasami owoce i warzywa mają piękny kolor, wydają się być słodkie i dojrzałe, a w domu okazuje się, że znowu zmyliły Cię pozory. Jeśli masz ochotę, to zapraszamy do lektury naszego artykułu, z którego dowiesz się, dlaczego maliny z importu są ładne, ale niesmaczne.

Sprzedaż owoców i warzyw dla kooperatyw czy restauracji

Celem Gospodarstwo Ryczywół jest rozpoczęcie współpracy z kooperatywami spożywczymi. Cenimy ich założenia i z całego serca popieramy ideę sprawiedliwego handlu, dlatego zależy nam, by rozwijać się w kierunku współpracy z tego typu podmiotami. Chętnie jednak podejmiemy również współpracę ze sklepami warzywnymi czy nawet restauracjami i hotelami.

Owoce i warzywa od rolnika do domu, czyli sprzedaż detaliczna

Rozwijamy także dział sprzedaży detalicznej. Zależy nam na każdym Kliencie, dlatego zachęcamy osoby, które chciałby dotrzeć bezpośrednio do producentów owoców i warzyw i zamawiać świeże produkty wprost do domu. Naszą ofertę kierujemy głównie do świadomych konsumentów, którym zależy na najwyższej jakości, w tym przede wszystkim do matek małych dzieci. Zapoznaj się z zasadami sprzedaży detalicznej Gospodarstwa Ryczywół lub po prostu skontaktuj się z nami!