Sprzedaż truskawki

SPRZEDAŻ TRUSKAWKI 

truskawka8

Producent truskawki Gospodarstwo Ryczywół oferuje produkcję i sprzedaż truskawki, która, jeśli wierzyć statystykom, jest drugim po jabłkach ulubionym owocem Polaków. Nic dziwnego, w końcu nad Wisłą rosną najsmaczniejsze jej owoce. Umiarkowany klimat bardziej sprzyja produkcji truskawek niż upalny. Dlaczego? Wysokie temperatury i słońce za dnia oraz chłodniejsze noce pozwalają truskawce gromadzić energię, dzięki czemu owoce są słodkie i soczyste. W krajach południowych truskawka zużywa tę energię na “ochłodzenie się” nocą, to dlatego truskawki sprzedawane z importu z ciepłych krajów są co prawda wyrośnięte i intensywnie czerwone, ale niestety mało słodkie.

Gospodarstwo Ryczywół prowadzi sprzedaż truskawki o intensywnym smaku i aromacie oraz wolnych od szkodliwych pestycydów.

 

Zdrowotne właściwości truskawki

Truskawka zachwyca nie tylko smakiem, ale również właściwościami zdrowotnymi. W owocach znajdziemy wzmacniającą odporność witaminę C, zapewniające piękny i młody wygląd skóry, włosów i paznokci witaminy A i E, a także magnez, mangan, potas, wapń i inne składniki mające pozytywny wpływ na nasz organizm. Ponadto truskawka leczy zakwaszenie organizmu, zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób serca i nowotworów, a nawet wspomaga odchudzanie!

 

Sprzedaż truskawki - odmiany

  • Sonata - Krzewy należące do tej odmiany truskawki dają duże owoce o stożkowatym kształcie. Kolor owoców jest intensywnie czerwony. Truskawka Sonata hodowana w odpowiednich warunkach nabiera słodyczy i mocnego aromatu. Najlepiej wzrasta w krajach o umiarkowanym i chłodnym klimacie.

 

  • Elsanta - To typowa odmiana deserowa, czyli przeznaczona do bezpośredniej konsumpcji. Truskawka wyrasta do bardzo dużych rozmiarów, ma barwę jasnoczerwoną z zielonkawym czubkiem. Dzięki zbitemu miąższowi truskawka doskonale znosi transport i długo zachowuje świeżość. Ma bardzo słodki smak z malinową nutą, który podobnie jak w przypadku truskawki odmiany Sonata, ma większą intensywność, gdy truskawka hodowana jest w klimacie umiarkowanym.

 

Sprzedaż truskawek i ich dystrybucja

Gospodarstwo Ryczywół prowadzi sprzedaż truskawki na hurt - do dużych sklepów sieciowych i hurtowni. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Oferujemy również sprzedaż mniejszych ilości truskawki dla małych sklepów, kooperatyw spożywczych, restauracji czy hoteli. O warunkach współpracy Gospodarstwa Ryczywół z klientami półhurtowymi przeczytasz tutaj.

Jesteś świadomym konsumentem? Zależy Ci na wspieraniu lokalnych producentów truskawek takich jak Gospodarstwo Ryczywół? Z Tobą również chętnie nawiążemy współpracę. Wysyłamy naszym Klientom paczki prosto do domów. Poznaj szczegóły dotyczące sprzedaży detalicznej.

 

Truskawka sprzedaż - gramatura opakowań

  • Sprzedaż truskawek w opakowaniu plastikowym i tekturowym:

500 g - 50 opakowań na palecie, 250 kg na palecie, 10 opakowań w kartonie o wymiarach 60 x 40 x 10,

250 g - 50 opakowań na palecie, 200 kg na palecie, karton o wymiarach 60 x 40 x 10,

Dostępność truskawek w sprzedaży

Sprzedaż truskawki Gospodarstwo Ryczywół prowadzi od kwietnia do połowy czerwca, a następnie jesienią - od października do końca listopada.

Sprzedaż truskawek - cena

Ze względu na specyfikę branży ceny truskawek zmieniają się niemalże każdego dnia! Skontaktuj się z nami, by poznać aktualne ceny.

sprzedaż truskawek hurt - truskawki w rynnach
sprzedaż truskawek - truskawki w rynnach pod osłonami
truskawka sprzedaż - truskawka w kartonie