Sprzedaż maliny

 SPRZEDAŻ MALINY

producent malin - przetwór malinowy

Producent malin Gospodarstwo Ryczywół prowadzi sprzedaż maliny najwyższej jakości z przeznaczeniem do bezpośredniej konsumpcji. Prowadzimy największą w Polsce produkcję malin pod osłonami. 

Malina znana nam była już w okresie średniowiecza. Znalazła zastosowanie nie tylko do celów spożywczych, ale również leczniczych, a nawet kosmetycznych. Malina obfituje w witaminy i minerały, dlatego doskonale wzmacnia organizm. Jej zalety prozdrowotne można by długo wymieniać, dla nas jednak jest przede wszystkim słodkim i soczystym owocem, a smaku maliny nie da się porównać do niczego innego!

Nasze odmiany malin

  • Glen Ample - Odmiana maliny pochodząca z zimnej Szkocji. W polskich warunkach przyjęła się doskonale, a jej krzewy obradzają mnóstwem słodkich i dorodnych owoców o kulistym kształcie. Jako odpowiedzialny producent malin Gospodarstwo Ryczywół dba o komfort naszych pracowników, między innymi z tego powodu wybraliśmy odmianę krzewów pozbawioną kolców. Dojrzałe owoce maliny Glen Ample charakteryzują się odpornością na transport, dlatego bez obaw rozprowadzamy je po Polsce. W dodatku malina odporna jest na choroby grzybicze, których dodatkowo udaje nam się unikać dzięki osłonom i ścisłej kontroli wilgotności powietrza.
  • Tulameen - Pochodzi z Ameryki Północnej, a ściślej - z Kanady. Krzewy tej maliny obradzają dużymi i bardzo słodkimi owocami. W polskich warunkach uprawa polowa tej odmiany jest praktycznie niemożliwa, ale w szklarniach przyjmuje się doskonale. Krzewy wypuszczają wiele luźno umiejscowionych kwiatostanów, dzięki czemu owoce maliny są mniej podatne na gnicie. Owoce maliny Tulameen są lekko podłużne i zwarte, pozostają świeże na długo po zerwaniu.
  • Kwanza i Kweli - To dwie zupełnie nowe odmiany malin liczące sobie nieco ponad dekadę. Owocują dwa razy w trakcie sezonu - na jesień krzew wypuszcza owoce w górnych warstwach krzewy, zaś na wiosnę pojawiają się maliny na dolnych jego pędach. Podobnie jak w przypadku odmiany Tulameen, w polskich warunkach należy hodować je pod osłonami. Dojrzałe maliny mają barwę jasnoczerwoną i charakteryzują się wysoką trwałością.

Dystrybucja i sprzedaż malin

Prowadzimy sprzedaż malin zarówno w naszych własnych sklepach (ich adresy znajdziesz tutaj), jak i w sieciach handlowych. Celem Gospodarstwa Ryczywół jest dotarcie do dużych hurtowni i sklepów, by móc zaoferować jak największym rzeszom konsumentom jakość alternatywną do tej, którą zazwyczaj znajdują na sklepowych półkach.

Dowiedz się więcej na temat sprzedaży hurtowej prowadzonej przez Gospodarstwo Ryczywół.

 

Dzięki detalicznej sprzedaży malin produkty Gospodarstwa Ryczywół docierają również bezpośrednio do Waszych domów. Naszymi odbiorcami są świadomi konsumenci, którzy pragną wspierać lokalny produkt i popierają ideę powrotu do naturalnych upraw.

Dowiedz się więcej na temat detalicznej sprzedaży malin.

 

Sprzedaż malin - gramatury opakowań

  • sprzedaż malin w opakowaniach plastikowych:

125 g - 50 opakowań na palecie, 100 kg na palecie, karton o wymiarach 60 x 40 x 10, 

250 g - 50 opakowań na palecie,100 kg na palecie, karton o wymiarach 60 x 40 x 10, 

  • sprzedaż malin w opakowaniach tekturowych:

125 g - 100 opakowań na palecie, 100 kg na palecie, karton o wymiarach 40 x 30 x 10,

200 g - 50 opakowań na palecie, 160 kg na palecie, karton o wymiarach 60 x 40 x 10,

250 g - 100 opakowań na palecie, 200 kg na palecie, karton o wymiarach 40 x 30 x 10,

Dostępność malin w sprzedaży

Sprzedaż malin w Gospodarstwie Ryczywół prowadzimy od kwietnia do końca listopada z przerwą w sierpniu.

Sprzedaż maliny - cena

Ze względu na specyfikę branży ceny malin zmieniają się niemalże każdego dnia! Skontaktuj się z nami, by poznać aktualne ceny.

 

Sierpień 2017

IMG_20170816_104317
IMG_20170816_104435
IMG_20170816_104330

Czerwiec 2017

producent malin pod osłonami - szklania
sprzedaż malina - maliny na krzakach
malina deserowa sprzedaż - maliny na podporach
malina deserowa sprzedaż - maliny w szklarni
malina sprzedaż hurt
malina sprzedaż w kartonach