Sprzedaż jeżyny

SPRZEDAŻ JEŻYNY 

Sprzedaż jeżyny - jeżyny w miseczce

Właściwości i zastosowanie jeżyn

Gospodarstwo Ryczywół zajmuje się produkcją i sprzedażą jeżyny, czyli jednego z najstarszych znanych ludzkości owoców. Z tego powodu jeżyna już od setek lat znajduje zastosowanie w medycynie. Znamy jej właściwości odchudzające, wiemy, że doskonale radzi sobie z przeziębieniami, a nawet grypą i chorobami żołądka. Od niedawna jeżyny stosowane są również w diecie antynowotworowej, gdyż odkryto, że chronią przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Ze względu na dużą zawartość żelaza jeżyny zalecane są jako istotny element diety wegetarian i kobiet w ciąży.

 

Charakterystyka jeżyn Gospodarstwa Ryczywół

Większość z nas, zrażona ich kwaśnym smakiem, całkowicie rezygnuje z kupowania jeżyn, tymczasem te owoce mogą być miękkie i bardzo słodkie. Zależy to od gatunku jeżyny i właściwej ich uprawy, dlatego należy kupować jeżyny tylko od sprawdzonych producentów owoców. Jeżyny Gospodarstwa Ryczywół charakteryzują się ciemną, prawie czarną barwą, dużą wielkością i podłużnym kształtem, ale przede wszystkim bardzo słodkim smakiem.

Sprzedaż jeżyny - hurt i detal

Naszą ofertę sprzedaży jeżyn kierujemy przede wszystkim do Klientów hurtowych, ale również do kooperatyw, warzywniaków czy cukierni, czyli klientów półhurtowych, a nawet klientów detalicznych. Na życzenie Klienta Gospodarstwo Ryczywół prowadzi wysyłkową sprzedaż jeżyny. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Jeżyna sprzedaż - gramatury opakowań jeżyn

  • jeżyna - sprzedaż w opakowaniach plastikowych:

125 g - 50 opakowań jeżyny na palecie, 100 kg na palecie, karton o wymiarach 60 x 40 x 10,

250 g - 50 opakowań jeżyny na palecie,100 kg na palecie, karton o wymiarach 60 x 40 x 10,

  • jeżyny - sprzedaż w opakowaniach tekturowych:

125 g - 100 opakowań jeżyny na palecie, 100 kg na palecie, karton o wymiarach 40 x 30 x 10,

200 g - 50 opakowań jeżyny na palecie, 160 kg na palecie, karton o wymiarach 60 x 40 x 10,

250 g - 100 opakowań jeżyny na palecie, 200 kg na palecie, karton o wymiarach 40 x 30 x 10,

Dostępność jeżyn w sprzedaży

Sprzedaż jeżyn Gospodarstwo Ryczywół prowadzi w okresie od maja do sierpnia.

Sprzedaż jeżyny - cena:

Ze względu na specyfikę branży ceny naszych jeżyn zmieniają się niemalże każdego dnia! Skontaktuj się z nami, by poznać aktualne ceny.