Owoce

OWOCE SPRZEDAŻ

Owoce sprzedaż - maliny, truskawki i jeżyny

Nasze owoce miękkie wcale nie potrzebują duże ilości słońca, by dojrzeć i nabrać słodyczy, dlatego właśnie polski klimat jest dla nich najlepszy! Dowiedz się, jakie oferujemy owoce na sprzedaż.

sprzedaż truskawki - truskawki na drewnianej desce

SPRZEDAŻ MALIN

Jesteśmy największym w Polsce producentem malin rosnących w szklarniach. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Dowiedz się więcej o malinach

SPRZEDAŻ TRUSKAWKI

Oferujemy na sprzedaż truskawki w małych opakowaniach i łubiankach. Zaskoczymy Cię ich słodyczą!

Przeczytaj więcej o truskawkach

SPRZEDAŻ JEŻYNY

Zapomnij o twardych i kwaśnych jeżynach. Oferujemy na sprzedaż smak jeżyn, który pamiętasz z dzieciństwa!

Poznaj nasze jeżyny

sprzedaż maliny - maliny na krzaku
sprzedaż truskawek hurt - truskawki w rynnach
jeżyny sprzedaż - krzak jeżyn

Owoce sprzedaż - z kim współpracujemy

Prowadzimy sprzedaż owoców na hurt, ale zajmujemy się również sprzedażą detaliczną. Ze względu na najwyższą jakość nasze owoce sprzedaż których prowadzimy w wielu znanych marketach, nadają się przede wszystkim do bezpośredniej konsumpcji. Nie oznacza to jednak, że nie nawiązujemy współpracy z przetwórcami, którym zależy na jakości premium. Nasze owoce na sprzedaż doskonale sprawdzają się w branży cukierniczej. Dlaczego? Ponieważ pięknie prezentują się na tortach i doskonale smakują nawet po upieczeniu. Prowadzimy również detaliczną sprzedaż owoców. Wystarczy się z nami skontaktować!

Producent owoców jagodowych - o uprawie

Gospodarstwo Ryczywół, jako doświadczony producent owoców doskonale wie, co sprawia, że owoce nabierają smaku. Decyduje o tym odpowiednia temperatura i nasłonecznienie, optymalna ilość pokarmu. Ogromne znaczenie ma również podlewanie krystalicznie czystą wodą oraz włókno kokosowe, w którym rosną nasze rośliny. Wiemy też, czego nie należy stosować - szerokim łukiem omijamy pestycydy! Jako doświadczony producent owoców Gospodarstwo Ryczywół zna inne sposoby walki ze szkodnikami. Robimy to za pomocą ich naturalnych wrogów. Na przykład Przędziorki zwalczamy Dobroczynkiem szklarniowym. Dzięki temu możemy zaoferować na sprzedaż owoce produkowane w sposób naturalny.

Nasze owoce - sprzedaż malin, sprzedaż truskawek i sprzedaż jeżyn na hurt

Maliny, jeżyny i truskawki to owoce sprzedaż których nie powinna odbywać się tysiące kilometrów od miejsca produkcji. Niestety często tak się dzieje. W końcu w naszych marketach oferowane są na sprzedaż owoce miękkie importowane z dalekich krajów. Tymczasem transport zdecydowanie im nie służy! Owoce przeznaczone na eksport do odległych państw muszą być zebrane jeszcze zanim dojrzeją, ponieważ, jeśli za bardzo zmiękną, ulegają uszkodzeniom mechanicznym i szybko się psują. To dlatego oferowane na sprzedaż owoce, takie jak pochodzące z importu maliny, truskawki i jeżyny pozostawiają wiele do życzenia…