Syberia to piękna i dzika kraina geograficzna na terenie Azji. Przez lata nieskażona działalnością człowieka zachowała swoje naturalne, niepokorne piękno. Bardzo ostre zimy, ciepłe i parne lata zapewniają Syberii niespotykane bogactwo ziół, minerałów oraz glinek. Dlatego surowce naturalne stosowane w naszych kosmetykach sprowadzamy właśnie z Syberii. Wierzymy, że w prostym, przejrzystym składzie i naturalnych komponentach o wysokim stężeniu tkwi nasza siła. W naszych kosmetykach nie znajdziesz parabenów, silikonów, glikoli, alkoholu, a nawet mydła. Co oferujemy Ci w zamian?

Wszystko to o czym marzy Twoja skóra

  • Wyciągi z dziko rosnących na stepach ziół, zbieranych specjalnie dla Ciebie, w tradycyjny sposób.
  • Naturalnie myjące substancje takie jak wyciąg z mydlnicy lekarskiej.
  • Najwyższej jakości tłoczone na zimno oleje.
  • Rośliny będące źródłem zawrotnych ilości retinolu, przeciwutleniaczy i tego wszystkiego, co zapewni Ci wieczną młodość i piękno.
  • Naturalne glinki wydobywane w najczystszym rejonie Syberii.

Brzmi jak bajka? Nic z tych rzeczy! Jeśli chodzi o  kosmetyki stąpamy twardo po ziemi i sięgamy po dowody naukowe na skuteczność substancji zawartych w roślinach.

Dlaczego właśnie kosmetyki z Syberii?

Niektóre nazwy mogą brzmieć dla Ciebie zagadkowo. Nie musisz być ekspertką w dziedzinie botaniki i wiedzieć czym jest arktyczna malina, czym sosna syberyjska i gdzie rośnie najlepszy pięciornik niski, oraz do czego może Ci posłużyć. Od tego jesteśmy my. Wybierzemy z natury to, co najlepsze, postaramy się to wzbogacić witaminami i flawonoidami, ułożymy najlepsze receptury lub skorzystamy z tych już gotowych, znanych na Syberii od wieków i pięknie dla Ciebie zapakujemy. Kosmetyki z Syberii są szalenie skuteczne, bo nie mogą być inne. Nie z tym składem i starannością, z jaką je przygotowywujemy. Każdy słoiczek, który będziesz trzymała w rękach, ma swoją historię, którą chętnie Ci opowiemy objaśniając jego skład. Staraj się sięgać po to, co dla Ciebie najlepsze. Nie idź na kompromis, nie musisz. Ceny Kosmetyków z Syberii, które dla Ciebie mamy nie są zawrotne, a ich jakość zawróci Ci w głowie od pierwszego użycia.

Na jakie efekty stosowania naturalnych Kosmetyków z Syberii możesz liczyć?

Zdrowe, odżywione, gładkie włosy, jędrna, czysta i nawilżona cera, gładkie, piękne ciało. W pielęgnacji nie idziemy na kompromis. Wybierz dla siebie to, czego potrzebujesz. W zależności od rodzaju cery, włosów znajdziesz w naszej ofercie różne kosmetyki o różnym składzie, zawsze dobrane do Twoich potrzeb. Dobór składników pozostaw naszym ekspertom, Ty tylko ciesz się z efektów i wracaj do nas jak najczęściej.